کلنگ زنی اجرای ده ها طرح عمران شهری در شهرهای خراسان شمالی
معاون عمرانی استانداری خبر داد؛
کلنگ زنی اجرای ده ها طرح عمران شهری در شهرهای خراسان شمالی
معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی از کلنگ زنی و اجرای ده ها طرح عمران شهری در شهرهای استان خبر داد و گفت: اجرای ۱۵ طرح عمران شهری هفته آینده، در شهر بجنورد آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، دکتر غلامرضا هوائی در جلسه بررسی طرح های پیشنهادی شهرداری بجنورد، اظهار کرد: شهرستان بجنورد به عنوان مرکز استان، نیازمند اجرای چند طرح عظیم زیربنایی و توسعه ای است.
وی با بیان اینکه برنامه های خوبی با دعوت از سرمایه گذاران پیش بینی شده است، اضافه کرد: در این مسیر از طرح های نوآورانه سرمایه گذاری حمایت می شود.
وی همچنین با اشاره به بازدید از سطح شهرستان بجنورد و پیشنهادات ارائه شده از سوی شهرداری، خاطرنشان کرد: پس از بررسی های صورت گرفته، طی هفته آتی چند مورد از این طرح ها کلنگ زنی می شود.
دکتر هوائی اجرای دو میدان در ورودی های اصلی شهرستان بجنورد از سمت مشهد و تهران، درختکاری دو هزار اصله نهال چنار در مسیر جاده گلستان شهر، کلنگ زنی احداث دو هزار واحد مسکونی در حلقه سنگ با همکاری بنیاد مسکن، طرح لایروبی و بهسازی کال ها و مسیل های بجنورد، احداث دریاچه مصنوعی در ضلع جنوبی پارک بش قارداش و .... را بخشی از پروژه های مورد نظر عنوان کرد.
در این جلسه شهردار بجنورد و هریک از کارشناسان حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۳۰
منبع معاونت عمرانی
تعداد بازدید : ۶

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی