مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در اجرای 3 طرح راه آهن، بیمارستان راز و جرگلان و معدن آلبلاغ
مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در اجرای ۳ طرح راه آهن، بیمارستان راز و جرگلان و معدن آلبلاغ
معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی ضمن اشاره به مشارکت فعال قرارگاه خاتم الانبیاء در اجرای پروژه های زیربنایی استان، اعلام کرد: مطالعه طرح هایی که ظرفیت واگذاری دارند به پایان رسیده و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در اجرای ۳ طرح راه آهن گرگان-بجنورد-مشهد، بیمارستان راز و جرگلان و معدن آلبلاغ اسفراین اعلام آمادگی کرده است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، دکتر غلامرضا هوائی در دیدار با سردار چمن فرمانده سپاه جوادلائمه استان اظهار کرد: ظرفیت بزرگی در استان وجود دارد که مغفول واقع شده لذا با همکاری قرارگاه و اجرای چند پروژه زیربنایی در راستای محرومیت زدایی گام بر می داریم.
وی با اشاره به اینکه رویکردمان حرکت به سمت پروژه های زیربنایی توسعه محور است، اضافه کرد: در سفر چهارشنبه فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء به همراه هلدینگ های قرارگاه، چند طرح دیگر از جمله پروژه فرودگاه دوم نیز مطرح می شود.
دکتر هوائی تصریح کرد: در شهرهای خراسان شمالی فعالیت عمرانی خاصی انجام نشده لذا باید یک جهاد عمرانی در استان راه اندازی شود.
این مسئول با بیان اینکه از بخش منابع شهرداری ها و با حمایت استانداری 64 پروژه تعریف کرده ایم که 15 مورد از این طرح ها در هفته آتی کلنگ زنی می شوند، اضافه کرد: ساخت میدان سردار دل ها در ورودی تهران و المانباب الرضا(ع) در خروجی شهر به سمت مشهد، احداث دریاچه مصنوعی، پروژه هدایت آب های سطحی و کال ها، احداث دو هزار واحد مسکونی در حلقه سنگ، ساماندهی بازار سبزه میدان، درختکاری دو هزار اصل نهال چنار و ... از جمله این طرح هاست.  
دکتر هوائی با بیان اینکه برنامه اجرای 20 هزار واحد مسکونی در سطح استان پیش بینی شده است، خاطرنشان کرد: با اجرای این برنامه خراسان شمالی را به استان فاقد نیاز به مسکن در کشور معرفی خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه استان خراسان شمالی را به یک کارگاه سازندگی تبدیل خواهیم کرد، گفت: در این مسیر انتظار می رود قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در کنارمان قرار بگیرد.
سردار چمن فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از دیدگاه توسعه محور معاون عمرانی استاندار، به تشریح برنامه های سفر فرمانده قرارگاه و برنامه ها و طرح های پیشنهادی تهیه شده پرداخت.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
منبع معاونت عمرانی
تعداد بازدید : ۹

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی