توصیه معاون عمرانی استاندار به رعایت ملاحظه کارگاه ها و صنایع کوچک از سوی تامین اجتماعی
توصیه معاون عمرانی استاندار به رعایت ملاحظه کارگاه ها و صنایع کوچک از سوی تامین اجتماعی
معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: در وضعیت فعلی اقتصاد کشورمان انتظار می رود سازمان تامین اجتماعی نهایت ملاحظه و همکاری را داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، دکتر غلامرضا هوائی در دیدار با مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان اظهار کرد: بیمه یک صنعت است که افراد خلاقی را می خواهد تا راه برقراری ارتباط با ارباب رجوع را بشناسند.
وی بر بکارگیری بانوان در پست های مدیریتی و اداری سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد و ادامه داد: اخلاق نیک در برخورد با ارباب رجوع بسیار مهم است.
وی ضمن تاکید بر گسترش خدمات سازمان تامین اجتماعی ابراز امیدواری کرد که در سفر فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء به استان و انعقاد قرارداد 6 هزار میلیارد تومانی، صنایع و خدمات در خراسان شمالی جان تازه ای بگیرد تا در همین زمینه سازمان تامین اجتماعی نیز خدمات خود را توسعه دهد.
در این دیدار موضوعات مختلفی از جمله ضریب پوشش و وضعیت مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در خراسان شمالی، پیشنهاد مشارکت بانک رفاه در اجرای برنامه های عمرانی، فرار بیمه ای، وضعیت ارائه خدمات درمانی سه درمانگاه تامین اجتماعی در اسفراین، شیروان و جاجرم و بیمارستان تامین اجتماعی بجنورد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
منبع معاونت عمرانی
تعداد بازدید : ۷

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی