اتمام گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار خراسان شمالی
با گازرسانی به سه روستای اخلی، دنگل و نجف آباد؛
اتمام گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار خراسان شمالی
معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی با اشاره به پیگیری های شبانه روزی برای گاز رسانی به ۳ روستای اخلی، دنگل و نجف آباد از توابع شهرستان بجنورد، گفت: در اقدامی جهادی پس از گازرسانی به این سه روستا، طبق بند «ق» تبصره دو قانون بودجه سال ۹۳ دولت، طرح گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان خراسان شمالی به اتمام رسید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، دکتر غلامرضا هوائی اظهار کرد: آخرین روستاهای موضوع بند «ق» در گازرسانی به روستاهای بالای 20 خانوار در استان، با پیگیری های جدی امروز به پایان رسید(اخلی و دنگل و نجف آباد) و طبق این قانون، دیگر روستای بالای 20 خانوار فاقد گاز در خراسان شمالی نداریم.
وی خاطرنشان کرد: بر این اساس دهه فجر امسال، جشن گاز دار شدن تمامی روستاهای بالای 20 خانوار خراسان شمالی گرفته خواهد شد.
وی افزود: با همت و همدلی مسئولان باید تلاش کنیم تا خراسان شمالی در بسیاری از آمارهای کشوری در رتبه های نخست مطرح شود.
معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی ضمن تقدیر از عملکرد انقلابی شرکت گاز در گازرسانی به دورترین نقاط و روستاهای استان، گفت: خدمات نظام در تمام حوزه ها باید اطلاع رسانی شود.
دکتر هوائی تصریح کرد: هیچ جای دنیا چنین خدماتی در حوزه گاز رسانی ارائه نشده و انتظار می رود در کنار کاستی ها و مشکلات، رسانه ها به خدمات قابل توجهی که انجام شده نیز بپردازند.
اکنون صد درصد جمعیت شهری و ۹۹.۷ درصد ساکنان نواحی روستایی خراسان شمالی از گاز طبیعی برخوردارند.  خراسان شمالی ۸۶۳ هزار نفر جمعیت دارد که ۴۴ درصد آن در روستاها سکونت دارند.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۴
منبع معاونت عمرانی
تعداد بازدید : ۱۵۵

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی