۲۰۰ واحد منزل مسکونی مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی افتتاح شد
همزمان با ایام الله دهه فجر؛
۲۰۰ واحد منزل مسکونی مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی افتتاح شد
صبح امروز همزمان با ایام الله دهه فجر، ۲۰۰ واحد منزل مسکونی مددجویان استان با حضور حجت الاسلام رضا نوری نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و دکتر غلامرضا هوائی معاون عمرانی استاندار به صورت نمادین در روستای ینگه قلعه بجنورد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری، معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی در این آئین خدمت به محرومان را افتخار مسئولان در نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود:  خوشبختانه کمیته امداد امام خمینی(ره) در سطح کشور و استان زحمات زیادی کشیده و سعی بر این است که با همراهی سایر نهادها در سال آینده، خدمات وسیع تری به محرومین استان ارائه شود.

دکتر غلامرضا هوائی خاطرنشان کرد: برای مثال به بیش از دو هزار واحد مسکونی در این استان به کمک قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) و با پیگیری های استانداری گاز رسانی شده است. 

وی با بیان اینکه با تقسیم کار میان صنایع استان قرار است سال آینده تعداد زیادی سرویس های بهداشتی و حمام برای مددجویان ساخته شود، خاطرنشان کرد: احداث سه هزار واحد مسکونی در این استان، طبق تفاهم نامه استانداری و سازمان برنامه و بودجه کشور در دست اجرا است.

وی تصریح کرد: بخش عمده این سه هزار واحد مسکونی به مسکن نیازمندان تخصیص یافته که به کمک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی احداث می شود.

دکتر هوائی ضمن تاکید بر توانمندسازی مددجویان، ابراز امیدواری کرد که با حرکت پر شتاب این استان به سمت توسعه، درصد زیادی از مددجویان توانمند و خودکفا شوند.

 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۱
منبع معاونت عمرانی
تعداد بازدید : ۱۳۵

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی