۱۳۹۶/۰۱/۰۹

دغدغه های حوزه گردشگری مورد پیگیری قرار می گیرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت:تمام دغدغه ها و مسائل و مشکلات حوزه گردشگری استان مورد رصد، پیگیری و رسیدگی قرار می گیرد

؛محمدحسین علی نیا در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان اظهار داشت:با توجه به اینکه دومین اولویت این استان موضوع گردشگری است بنابراین باید تمام مشکلات این حوزه به صورت کامل و جامع رسیدگی و دنبال شود.
وی افزود: از 25 اسفندماه 95 همزمان با آغاز ارایه خدمات سفر تمام برنامه های کمیته های این ستاد مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت تا بتوانیم در ایام نوروز خدمات شایسته ای را به مسافران و شهروندان ارایه دهیم.
علی نیا فراهم کردن فضایی مناسب و ارائه خدمات جهت حضور مسافران در استان را رسالت فعالان حوزه خدمات سفر استان دانست و افزود: حضور مسافر بهبود اشتغال و اقتصاد مردم استان را فراهم خواهد کرد که باید از این فرصت بهره مند شویم.
 وی نامگذاری سالجاری از سوی مقام معظم رهبری بنام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را سرلوحه فعالیت های اجرایی در سال جدید قلمداد کرد و گفت: توسعه زیر ساخت های گردشگری با مشارکت بخش خصوصی در استان در جهت افزایش تولید و ایجاد اشتغال یک ضرورت است
علی نیا بر لزوم توانمندسازی پتانسیل های موجود در مناطق گردشگری و روستاهای بکر تاکید و خاطرنشان کرد: با تحقق این امر می توان در راستای بهبود زیرساخت ها و در نهایت جلب مشارکت سرمایه گذاران گام برداشت.
گفتنی است در پایان این جلسه هریک از روسای کمیته های ستاد سفر به بیان آمار و عملکرد حوزه خود پرداختند.
 
 


منبع : معاونت عمرانی
تعداد بازدیدها : ۸۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
        
اخبار برگزیده